TRENER PERSONALNY KRAKÓW

DLA KOGO JEST TRENING PERSONALNY?

Współpraca z trenerem personalnym jest dla każdej kobiety, która:
  • chce zadbać o swoje ciało i zdrowie w sposób mądry, pod okiem profesjonalisty,
  • ma dość diet cud i morderczych treningów, kończących się efektem jojo,
  • chce nauczyć się zdrowych nawyków i prawidłowych ćwiczeń, które pozwolą jej utrzymać wymarzoną sylwetkę i dobre samopoczucie na długie lata,
  • chce w bezpieczny sposób wrócić do sprawności po kontuzji,
  • potrzebuje zatroszczyć się o swoje spięte ciało, zmęczone długotrwałą i stresującą pracą siedzącą,
  • chce dobrze przygotować się do ciąży, ćwiczyć bezpiecznie w ciąży a także wrócić do formy po porodzie,
  • chce w końcu poczuć się dobrze w swoim ciele!

JAK WYGLĄDAJĄ TRENINGI PERSONALNE?

Po bezpłatnej konsultacji z treningiem próbnym Twoja trenerka personalna przygotuje dla Ciebie plan działania, który będziecie wspólnie realizować, aby osiągnąć ważne dla Ciebie cele.

Każdy trening będzie dostosowany do Twoich aktualnych możliwości i potrzeb, a ponieważ do każdej kobiety podchodzimy w sposób indywidualny  to Twój trening będzie inny niż np. Twojej koleżanki. Zdarza się, że zaplanowany trening zostaje zmodyfikowany, dostosowany do Twojego samopoczucia danego dnia czy dolegliwośc bólowych, które mogły się pojawić przed przyjściem na trening.

W trakcie godzinnego treningu, cała uwaga trenerki będzie skupiona na Tobie. Trener personalny zadba o prawidłową technikę ćwiczeń, bezpieczeństwo i efektywność treningu. Będzie dzielić się z Tobą swoją wiedzą i szukać Takich rozwiązań, które będą dla Ciebie wsparciem na drodze do Twoich celów.

Nasze studio to kameralne miejsce, w którym kładziemy duży nacisk na komfort ćwiczeń i pilnujemy, aby na sali odbywała się ograniczona ilość treningów, bez tłoku i kolejek do sprzętu.

CZY SOBIE PORADZĘ?

TAK! Naszymi Podopiecznymi zostają kobiety w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania, nie obawiaj się więc czy sobie poradzisz lub czy Twój wiek jest odpowiedni.

Każdy trening personalny zostanie dostosowany do Twoich celów treningowych oraz aktualnych możliwości Twojegi ciała a trudność i intensywność ćwiczeń będzie powoli rosła z treningu na trening by zapewnić efekty jak i dobre samopoczucie po ćwiczeniach.

Nie potrzebujesz wcześniej przygotowywać się domowymi ćwiczeniami aby rozpocząć współpracę z trenerem personalnym. Pozwól nam się tym zająć.

Z KIM BĘDĘ ĆWICZYĆ?

Nasz zespół trenerów personalnych tworzą same kobiety. Każda z nich ma inną historię związaną z treningiem, zdrowym stylem życia, akceptacją własnego ciała. Rozumieją więc potrzeby i trudności innych kobiet.

Specjalizują się w różnych obszarach treningu dlatego jako zespół świetnie się uzupełniają i są w stanie pomóc z niemalże każdym celem treningowym a w razie potrzeby konsultują się z innymi specjalistami.

Aby wybrać swoją trenerkę personalną poczytaj w zakładce „zespół” o naszych trenerkach lub zadzwoń do nas i powiedz kogo potrzebujesz a my zaproponujemy odpowiednią osobę.

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Zastanawiasz się czy trening personalny to coś, czego potrzebujesz?

Wypróbuj niezobowiązującą BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ z treningiem próbnym.

Poznasz nasze studio i metody pracy, a jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, nasz Trener zaproponuje kolejne kroki do realizacji Twojego celu.

Napisz nam swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu i kliknij „wyślij”, a nasz Trener oddzwoni, aby umówić termin konsultacji.

    [contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]