PIERWSZE SPOTKANIE Z TRENEREM PERSONALNYM

JAK WYGLĄDA KONSULTACJA?

Konsultacja z trenerem personalnym w naszym Studio jest niezobowiązującym spotkaniem, w trakcie którego mamy okazję poznać się bliżej.

Podczas konsultacji trenerka przeprowadzi z Tobą wywiad medyczny, by wykluczyć ewentualne niewskazane dla Ciebie ćwiczenia a zaproponować te, które będą dla Ciebie odpowiednie i bezpieczne.

Omówisz dokładnie swoje cele treningowe i potrzeby, by osiągnąć to, na czym Ci zależy.

Odbędziesz krótki, ok 30 minutowy trening próbny w trakcie którego trener personalny sprawdzi Twoje możliwości, technikę ćwiczeń, zakresy ruchu, kondycję a Ty będziesz miała okazję sprawdzić jak pracujemy.

Dzięki zebranym informacjom trenerka będzie mogła zaproponować Ci plan działania, dostosowany do Twoich celów, stylu życia i możliwości czasowych.

Już w trakcie tego spotkania dowiesz się wielu cennych informacji, więc jeśli zastanawiasz się nad treningiem personalnym, to koniecznie skorzystaj z BEZPŁATNEJ KONSULTACJI.

Trening próbny

Zdarza się, że przed przyjściem na konsultację kobiety pytają nas, czy poradzą sobie na treningu próbnym.

Wiedz, że taki trening nie ma na celu tego, abyś wychodziła z niego na kolanach. Będzie to krótszy, ok 30 minutowy trening, o niskiej/średniej intensywności, zawierający rozgrzewkę, kilka podstawowych ćwiczeń i krótkie rozciąganie.

Podczas tego treningu trener personalny pozna Twoje możliwości, sprawdzi jakich ćwiczeń potrzebujesz i zbierze cenne informacje, które pozwolą jej na przygotowanie indywidualnego planu dalszej współpracy.

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?

Na konsultację zabierz ze sobą wygodny strój sportowy, który pozwoli Ci na wykonywanie ćwiczeń fizycznych. Możesz wziąć ze sobą buty sportowe, ale też możesz ćwiczyć w skarpetkach.

Jeśli masz aktualne wyniki badań lub jakieś zalecenia od lekarza, które chciałabyś pokazać trenerce, również je weź.

Nie musisz natomiast w żaden sposób przygotowywać się fizycznie do konsultacji. Nie potrzebujesz wcześniejszych treningów w domu, aby poprawić swoją kondycję. Nasze trenerki dostosują trening do każdego poziomu zaawansowania i możesz być spokojna, że będziesz z nimi ćwiczyć efektywnie i bezpiecznie.

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Zastanawiasz się czy trening personalny to coś, czego potrzebujesz?

Wypróbuj niezobowiązującą BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ z treningiem próbnym.

Poznasz nasze studio i metody pracy, a jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, nasz Trener zaproponuje kolejne kroki do realizacji Twojego celu.

Napisz nam swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu i kliknij „wyślij”, a nasz Trener oddzwoni, aby umówić termin konsultacji.

9 + 7 =