WSPÓŁPRACA Z COACHEM

DLA KOGO JEST COACHING?

Naszymi klientkami coachingu są kobiety, które:

 • czują, że potrzebują zmiany,
 • chcą poznać swoje mocne strony i uwolnić swój potencjał,
 • myślą, że nie są wystarczająco dobre by…,
 • chcą prowadzić zdrowy styl życia, ale ciągle zaczynają „od poniedziałku”,
 • mają czas na wszystko, tylko nie dla siebie i chcą przestać odkładać siebie na potem,
 • chcą odnaleźć równowagę,
 • pragną przyjrzeć się sobie i lepiej się poznać,
 • chcą odważyć się i sięgnąć po więcej,
 • chcą odzyskać energię, chęć działania i radość życia.

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA Z COACHEM?

Coachingiem u nas w Studiu zajmuje się Karolina Jarosz, która jest Certyfikowanym Coachem Kognitywnym. Sesje mogą odbywać się online lub u nas w gabinecie coachingowym.

Zapraszamy Cię na początek na bezpłatną konsultację coachingową, w trakcie której porozmawiasz o tym czego potrzebujesz, nad jakimi obszarami chcesz pracować, jakiej pomocy oczekujesz. Dowiesz się czym jest coaching i w jaki sposób pracujemy. Na tym spotkaniu zdecydujesz czy podejmujesz dalszą współpracę. Konsultacja jest niezobowiązująca i trwa ok 30-45 min.

Kiedy rozpoczniesz współpracę będziesz spotykać się na ok 1.5h sesje co 1-3 tygodnie. Podczas spotkań będą wykorzystywane profesjonalne narzędzia coachingowe, ćwiczenia z wykorzystaniem ruchu i przestrzeni, techniki uważności. Bedziesz otrzymywała propozycje zadań domowych i działania również pomiędzy naszymi sesjami. Z każdego spotkania otrzymasz raport do którego będziesz mogła w dowolnej chwili wrócić.

  COACHING JAKO WSPARCIE ZDROWEGO STYLU ŻYCIA

  Podjęłaś już wiele prób regularnych treningów? Przetestowałaś dziesiątki diet i nadal wracasz do punktu wyjścia? Być może coaching to coś właśnie dla Ciebie!

  Może być tak, że brakuje Ci motywacji, ponieważ nie potrafisz dotrzeć do prawdziwego, ważnego dla Ciebie celu oraz potrzeb i korzyści jakich się spodziewasz.

  Być może masz wiele utartych jeszcze w dzieciństwie schematów i przekonań dotyczących aktywności fizycznej, zdrowia czy siebie jako osoby aktywnej oraz skutecznie realizującej swoje cele.

  Może nie dajesz sobie czasu by o siebie zadbać, bo czujesz, że inni są ważniejsi.

  Mogą też kierować Tobą nawyki, które trudno Ci zmienić bez odpowiedniego planu.

  Jeśli odnajdujesz w tym siebie, coaching nakierowany na zdrowy styl życia może być doskonałym wsparciem dla treningów, żebyś w końcu zrealizowała swoje cele.

  ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ COACHINGOWĄ

  1 + 14 =