NASZA MISJA

Jak to się zaczęło – historia właścicielki studia

Wiem jak to jest czuć się źle w swoim ciele. Ponad 10 lat temu przez długi czas zmagałam się z dodatkowymi kilogramami. Dużo przytyłam na pierwszym roku studiów, ubrania nie leżały na mnie tak, jakbym chciała, kondycja była kiepska a wszystkie koleżanki wokół szczupłe… Wypróbowałam wiele diet, które kończyły się efektem jojo. Zaliczyłam kilka zrywów intensywnej aktywności fizycznej, która była ponad moje siły i szybko mnie zniechęcała.
Miałam dość! Ciągle trafiałam na sprzeczne ze sobą informacje, kolejne diety cud i treningi spalające setki kalorii. Tak szybko jak gubiłam kilogramy, one wracały z nadwyżką, co nie raz kończyło się płaczem.
Wtedy trafiłam na sportowe forum dyskusyjne, gdzie dowiedziałam się, że aby dobrze wyglądać należy mieć odpowiednio skomponowaną dietę (nie mylić z restrykcyjną i niskokaloryczną) i mądrze dopasowany trening. Zaczęłam zgłębiać temat. Początki na siłowni były trudne. Nie wiedziałam jak ćwiczyć, wątpiłam czy sobie poradzę i wstydziłam się. Pomógł mi wtedy trener personalny, który wprowadzał mnie w tajniki zdrowego stylu życia. Moja sylwetka się zmieniała, ja byłam coraz silniejsza – co bardzo mi się podobało, bardziej pewna siebie i pokochałam treningi!
Zaczęłam dzielić się swoją wiedzą ze znajomymi a później postanowiłam zrobić kurs trenera personalnego.
Porzuciłam stabilną pracę na uczelni wyższej, by pomagać kobietom poczuć się dobrze w swoim ciele. Chciałam dawać im pomoc i wsparcie jakich ja kilka lat wcześniej potrzebowałam. Chciałam pokazywać im, że nie potrzebują głodówek i morderczych treningów by czuć się i wyglądać dobrze. Szybko też zauważyłam, że jest potrzebne miejsce treningowe dedykowane kobietom. Takie, w którym otrzymają profesjonalną pomoc i w którym będą czuły się komfortowo, a skrępowanie wynikające z kompleksów i braku wiedzy jak ćwiczyć zniknie zaraz po przejściu progu tego miejsca.
Ponad 5 lat temu otworzyłam studio treningu personalnego dla kobiet, gdzie z fantastycznym zespołem kobiet pomagamy innym kobietom podnosić jakość ich życia. To nie tylko treningi. Tworzymy społeczność aktywnych, wspierających się kobiet, które dążą do swoich celów.
~ Karolina Jarosz, Właścicielka Studia

Dlaczego to robimy?

Jesteśmy zespołem kobiet, które chcą uczyć i inspirować inne kobiety zdrowym podejściem do siebie, własnego ciała i fit stylu życia. W pełni angażujemy się w proces realizacji celów naszych Podopiecznych, by ich marzenia o szczupłej sylwetce, wysportowanym ciele czy lepszym zdrowiu stały się rzeczywistością. Każda z nas ma za sobą inną historię i doskonale rozumiemy inne kobiety, ich rozterki, potrzeby czy kompleksy.

Chcemy tworzyć miejsce, w którym każda kobieta będzie czuła się dobrze. Wspieramy kobiety i dzielimy się dobrą energią. Pokazujemy im ich mocne strony, by poza efektami treningowymi czuły się również silne psychicznie.

Jako zespół uczymy się od siebie nawzajem, rozwijamy swoje pasje, dbamy o dobrą atmosferę i relacje, aby tworzyć miejsce, w którym z przyjemnością spędzamy kilka godzin dziennie.

Społeczność kobiet YouCan

Progi naszego Studia przestąpiły już setki kobiet. Wspaniałych kobiet, które miały przyjść na chwilę a zostają na dłużej. Wręcz na lata! Śmiało możemy powiedzieć, że tworzymy społeczność aktywnych kobiet, które wzajemnie wspierają się i motywują. Uwielbiamy organizować kobiece spotkania w trakcie których poznajemy się, rozwijamy, jemy zdrowe ciacha i spędzamy miło czas w babskim gronie.