DLA (PRZYSZŁYCH) MAM

PRZYGOTUJ SIĘ DO CIĄŻY

Ciąża to wyjątkowy i jednocześnie wymagający dla kobiety czas. Warto więc odpowiednio się do niego przygotować! Nasze Trenerki mają wiedzę jak przygotować Twoje ciało by lepiej znosiło dolegliwości ciążowe oraz nauczą Cię jak właściwie wzmacniać i rozluźniać ciało, a także jak prawidłowo oddychać aby przygotować się fizycznie do porodu.
Umiejętność relaksu jest kluczowa w radzeniu sobie z pojawiającym się w ciąży stresem.
Wprowadzenie zdrowych naywków ruchowych oraz żywieniowych ponadto może pozytywnie wpłynąć na płodność.
W naszym zespole nie brakuje Trenerek, które są Mamami i doskonale zrozumieją Twoje potrzeby na każdym z etapów ciąży.

BĄDŹ AKTYWNA W CIĄŻY

Wiele kobiet rezygnuje z aktywności fizycznej w ciąży z powodu braku wiedzy co i jak ćwiczyć by nie zaszkodzić dziecku. Tymczasem (jeśli nie ma żadnych przeciwskazań) odpowiednie ćwiczenia w ciąży mogą stać się niezastąpionym wsparciem w przygotowaniu zarówno ciała jak i głowy do porodu. 

Pamiętaj jednak, że aby ćwiczyć niezbędna jest zgoda lekarza prowadzącego ciążę. Gdy już taką zgodę posiadasz, zapraszamy do  Trenerek w naszym Studio, które specjalizują się w treningu kobiet w ciąży. Możesz być spokojna, że z nimi będziesz ćwiczyć bezpiecznie a Twoje ciało podziękuje Ci za aktywność w ciąży.

Będziemy Cię także zachęcać do wizyty u fizjoterapuetki uroginekologicznej z którą współpracujemy, aby sprawdziła czego dokładnie potrzebuje Twoje ciało, by odpowiednio przygotować się do porodu.

WRÓĆ DO FORMY PO CIĄŻY

Jesteś już po okresie połogu? W takim razie z przyjemnością pomożemy Ci bezpiecznie i efektywnie wrócić do formy po ciąży.

Zachęcamy do wizyty u fizjoterapeutki uroginekologicznej, z którą współpracujemy, żeby sprawdziła stan Twoich mięśni dna miednicy i brzucha po porodzie, a także bliznę jeśli jesteś po cięciu cesarskim.

Pamiętaj, że Twoje ciało ma za sobą wymagający czas i podejdź do treningu po porodzie w sposób mądry, by wesprzeć swoje ciało, zamiast szkodzić nieodpowiednim treningiem.

Zaufaj wiedzy i doświadczeniu naszych Trenerek.