SANDRA PRUSICKA

Trenerka personalna

O mnie

Sport? Już jako dziecko byłam z nim „na Ty”. Od tańca, przez Capoeirę i lekkoatletykę, na siatkówce i karierze sędziowskiej kończąc. Obserwując mecze piłki siatkowej jako sędzia, zaintrygowały mnie kwestie prowadzenia zespołu i rozwijania podopiecznych. Jeszcze przed rozpoczęciem studiów zaczęłam kształcić się w zakresie treningu siłowego i to właśnie połączenie tych dwóch kwestii zadecydowało o wyborze studiów.

Interdyscyplinarne doświadczenie, zebrane w trakcie obcowania z różnymi rodzajami aktywności ruchowej, utwierdziło mnie w przekonaniu, że owszem, sport to zdrowie, ale z odpowiednią wiedzą i skrupulatnością. Kontuzje i urazy nabyte podczas lat uprawiania sportu uświadomiły mi, że odpowiednia indywidualizacja treningu niezbędna jest do aktywizacji potencjału jednostki i osiągnięcia szczytowej formy.

Nauka na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu – ukończona zdobyciem specjalizacji trenerskiej – pozwoliła mi na zdobycie teoretycznej i praktycznej wiedzy z zakresu treningu siłowego. Dodatkowo w ramach rozszerzenia zakresu umiejętności ukończyłam potwierdzony certyfikatem kurs trenera przygotowania motorycznego, przeznaczony dla wąskiego grona studentów. Chęć dalszego samodoskonalenia skierowała moje zainteresowania w stronę prowadzenia zajęć grupowych, a to zaowocowało zdobyciem licencji instruktora fitness.

Moim motorem napędowym jest chęć zarażenia podopiecznych pasją do sportu i zdrowego stylu życia. W pracy trenera stawiam nie tylko na osiąganie wyznaczonych celów. Przede wszystkim zależy mi na przekonaniu podopiecznych, że sport nie musi kojarzyć się z przymusem i męką, ale z przyjemnym spędzaniem wolnego czasu w zaufanym gronie. Wierzę, że ruch pozwala na kształtowanie charakteru, a motywacja? O to zadbamy razem! 

SPECJALIZACJA

trening siłowy

trening funkcjonalny

trening motoryczny

MOCNE STRONY

cierpliwość

indywidualne podejście

pozytywna energia

Kursy i szkolenia

  • Dyplom Trenera Kulturystyki – Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
  • Certyfikat ukończenia kursu Trenera Przygotowania Motorycznego – Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
  • Licencja Instruktora Sportu, specjalizacja fitness – Akademia Mistrzostwa Sportowego
  • Certyfikat Sędziego Piłki Siatkowej – Świętokrzyski Związek Piłki Siatkowej

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ 

14 + 4 =