KASIA SIKORA

Trenerka personalna, PelviCoach

O mnie

Jestem trenerką personalną kobiet. Na co dzień pomagam kobietom poczuć się dobrze w swoim ciele poprzez ruch, a także wsparcie i motywację. Pracuję z kobietami na różnych etapach ich życia, przez ciążę, poród, a także towarzyszę im w trakcie wracania do formy po ciąży. Moim celem jest zadbanie, by każdy trening był bezpieczny, dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości i przede wszystkim – by realizował Twoje cele.

SPECJALIZACJA

Kształtowanie sylwetki

Trening w ciąży i po porodzie

Trening mięśni dna miednicy

MOCNE STRONY

pozytywne nastawienie

wyrozumiałość

cierpliwość

Kursy i szkolenia

 • Trener personalny, Akademia Mistrzostwa Sportowego
 • Funkcjonalna diagnostyka i terapia w dysfunkcjach dna miednicy z elementami telemedycyny, PelviFly
 • Trening funkcjonalny dla zdrowiamięśni dna miednicy, Katarzyna Witek-Sokołowska
 • Trening medyczny z kobietą po porodzie, Katarzyna Witek-Sokołowska
 • Trening w okresie ciąży, Katarzyna Witek-Sokołowska
 • Zaawansowane metody kształtowania stabilności centralnej i obwodowej, Fit Engineering
 • TRX Functional Training Course
 • Biodro – staw życia, dr Ryszard Biernat
 • Szkolenie Perfect PT, Katarzyna Figuła
 • Dietetyka i suplementacja (I+II), Mauricz Training Center
 • Deadlift therapy – Technika martwego ciągu, Wojciech Jusiel, SSC
 • Kształtowanie kobiecej sylwetki (III+IV), Wojciech Jusiel, SSC
 • Trening mięśni pośladkowych, Wojciech Jusiel, SSC
 • Trening dla kobiet – Szkolenie autorskie dla YouCan Team, W. Jusiel
 • Żywienie i suplementacja w zaburzeniach pracy przewodu pokarmowego, Tadeusz Sowiński
 • Kształtowanie kobiecej sylwetki (I+II), Tadeusz Sowiński
 • Psychodietetyka i coaching, Marek Mroczek
 • Modelowanie pośladków, Agata Korzemiacka, Athlete Performance IFFA
 • Medical Personal Trainer – Trening kobiet w ciąży, Gabriela Eliasz-Łukasiewicz, Kuźnia Trenerów
 • Dietetyka i biochemia żywienia w sporcie (I+II), Kornel Cebulski
 • Budowanie motywacji w procesie odchudzania, Kornelia Dziubacka
 • Reebok Core Training Workshop
 • Reebok Gym Ball Workshop

OPINIE PODOPIECZNYCH

Na YouCan Studio natrafiłam gdy po zajściu w ciążę szukałam trenera, który poprowadziłby ze mną treningi w trakcie przygotowywania się do porodu. Przed podjęciem współpracy byłam bardzo zdecydowana. Przed ciążą prowadziłam aktywny tryb życia, więc również teraz nie chciałam rezygnować z ćwiczeń. Dzięki trenerce Kasi Sikorze udało mi się utrzymać formę. Jestem bardzo zadowolona z treningów i po porodzie na pewno będę kontynuować przygodę z YouCan Studio.

~ OLGA

OPINIE PODOPIECZNYCH

O YouCan Studio dowiedziałam się przez profil Klaudii Hołdy na Instagramie. Obawiałam się jedynie czy będzie mnie stać na taką współpracę. Trenerka Kasia Sikora przekonała mnie do siebie tym, że jest bardzo elastyczna i z uśmiechem reaguje na moje pomysły. Moim celem była poprawa sprawności, schudnięcie i przygotowanie się do sportu, który chce uprawiać. Dzięki Kasi osiągnełam już wiele, przede wszystkim poprawiłam swoją sprawność i rozciągnęłam swoje ciało. W końcu również mogę się podciągać na drążku i robić pompki! 🙂 Wyrabianie w YouCan Studio  nawyków i chęci do ćwiczeń to sama przyjemność!

~ MAGDA

OPINIE PODOPIECZNYCH

Gorąco polecam wszystkim Paniom !
Dzięki You Can zmieniło się moje ciało (-43 cm w obwodach chyba nieźle jak na niecałe 3 miesiące) i moje podejście do odżywiania i aktywności fizycznej. Dzięki dobrze ułożonej diecie wreszcie skończyło się moje wieczne ssanie w żołądku i pożegnałam się z rozmyślaniem, co by tu słodkiego zjeść i wieczne podjadanie… za to zgubiłam 5,5 kg:):)
O mojej wspaniałej trenerce Kasi Krauzowicz mogłabym napisać osobny wpis – na treningu był porządny wycisk, do tego śmiechy, cierpliwość i zaangażowanie mojej trenerki – czyli pełny profesjonalizm. Jedno trzeba wiedzieć, Kasia nie odpuści Ci ani jednego powtórzenia 🙂
Kilka słów o klubie – petarda, różnorodne przyrządy i sprzęty. Ćwiczyłam na bosu, stepie, z workami bułgarskimi, trx, taśmami, piłkami lekarskimi, w końcu poznałam świetne ćwiczenia na pośladki i ćwiczenia na piłce, a także dotychczas nieznany mi roller – pogromca cellulitu:)
Najlepszą inwestycją jest inwestycja w siebie więc decyzja o tym, żeby w końcu się za siebie wziąć była moją najlepszą decyzją od dawna. Dziękuję Wam bardzo 🙂

~ MONIKA

OPINIE PODOPIECZNYCH

Do YouCan Studio trafiłam 5 lat temu przez Facebooka i bylam typowa osoba zmotywowana po urlopie zeby 'schudnac’ do bikini na przyszly rok 😉 YouCan Studio przekonało mnie do siebie radością i uśmiechem, babskimi środami i trenerkami, które są Simply The Best! Moim celem było schudnąć i poprawić sprawność. Razem z Kasią Sikorą nauczyłam się poprawnej techniki ćwiczeń oraz przekonalam sie ze zeby cwiczyc nie musze miec wypasionego sprzetu a wystarczy … masa wlasnego ciala. Skoro mija już 5 lat współpracy to jest to najlepszy komentarz do pytania 'czy warto cwiczyc w YouCan’ 🙂

~ KASIA

OPINIE PODOPIECZNYCH

Do YouCan Studio trafiłam dzięki mojej koleżance, która tu kiedyś trenowała i bardzo chwaliła to miejsce. Dlatego zdecydowałam, że również spróbuje. Na początku miałam wątpliwości, największe związane z tym, że sobie nie poradze na treningach, że to nie dla mnie, ale okazało się inaczej! Do podjęcia współpracy przekonała mnie moja trenerka Kasia Sikora. W studiu podoba mi się wszystko, a najbardziej atmosfera jaka tu panuje. Moim celem było osiągnięcie smukłej sylwetki, uwydatnienie mięśni i pozbycie się cellulitu. Mogę śmiało powiedzieć, że po dwóch miesiącach treningów z Kasią osiągnęłam już swój cel, ale walczymy dalej! 🙂
Decyzja o rozpoczęciu treningów w YouCan Studio była najlepszą w moim życiu, nie wyobrażam sobie już życia bez treningów!

~ MAGDA

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ Z KASIĄ

11 + 13 =