KASIA BAJOŁEK

Trenerka personalna

O mnie

Od zawsze byłam związana ze sportem, a dokładniej głównie z tańcem – na samym początku był to balet, poźniej różne style tańca nowoczesnego. Z tego względu wybrałam studia na kierunku fizjoterapia, równocześnie zaczynając współpracę z YouCan, jako podopieczna. Obie te rzeczy pomogły mi zrozumieć jak ważny jest ruch i aktywność fizyczna, a treningi pozwoliły na pozbycie się dolegliwości bólowych, spowodowanych intensywnymi treningami tanecznymi i przygotowały ciało do nich.

Z tego względu teraz sama chciałabym pokazywać jak przygotować się do obciążeń nakładanych na nasze ciała, jak radzić sobie z dolegliwościami bólowymi, wywołanymi brakiem ruchu, bądź zbyt dużymi obciążeniami i po prostu poprawić komfort życia.

Jako magister fizjoterapii, chce żeby trening był bezpieczny, optymalny dla ciała i przyjemny. Zależy mi, żeby moje podopieczne wychodziły z treningu uśmiechnięte, nawet jeśli ćwiczenia były intensywne. Staram się łączyć wiedzę zdobytą zarówno na studiach i kursach, wraz z doświadczeniem płynącym z pracy z ludźmi oraz cały czas ją pogłębiać, tak aby jeszcze lepiej zrozumieć działanie ludzkiego ciała, żeby moje podopieczne czuły się lepiej zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Poza tym jestem instruktorem tańca i staram się przekładać to doświadczenie na treningi.

Dzięki studiom, zajęciach w szpitalach, licznym praktykom, doświadczeniu płynącym z bycia instruktorem i własnym treningom odnajdą się u mnie zarówno osoby dopiero zaczynające swoją przygodę, jak i te bardziej zaawansowane.

 

SPECJALIZACJA

Trening medyczny

redukcja bólu, poprawa ogólnej sprawności, powrót po kontuzjach

Trening funkcjonalny

poprawa określonych funkcji, poprawa wzorców ruchowych

Trening siłowy

budowanie siły, modelowanie sylwetki, redukcja masy ciała

MOCNE STRONY

empatia

pozytywna energia

kreatywność

Kursy i szkolenia

  • Studia magisterskie z Fizjoterapii, Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie
  • Współczesna kinezyterapia,  Artur Mohr, Jakub Liberski, Praktyczna Strona Treningu
  • Trener personalny, Akredytacja Reps Polska, Jakub Mauricz, Milena Kowalczyk, Sebastian Goszcz, Piotr Borecki, Marcin Olszewski, Tomasz Michalak, Mauricz Training Center
  • Kurs taping medyczny, Certyfikat Medical Taping Concept, mgr spec. Barbara Skalska-Dulińska, Med Coach

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

2 + 10 =