KASIA BAJOŁEK

Trenerka personalna, fizjoterapeutka

O mnie

Od zawsze byłam związana ze sportem, a dokładniej głównie z tańcem – na samym początku był to balet, poźniej różne style tańca nowoczesnego. Z tego względu wybrałam studia na kierunku fizjoterapia, równocześnie zaczynając współpracę z YouCan, jako podopieczna. Obie te rzeczy pomogły mi zrozumieć jak ważny jest ruch i aktywność fizyczna, a treningi pozwoliły na pozbycie się dolegliwości bólowych, spowodowanych intensywnymi treningami tanecznymi i przygotowały ciało do nich.

Z tego względu teraz sama chciałabym pokazywać jak przygotować się do obciążeń nakładanych na nasze ciała, jak radzić sobie z dolegliwościami bólowymi, wywołanymi brakiem ruchu, bądź zbyt dużymi obciążeniami i po prostu poprawić komfort życia.

Jako magister fizjoterapii, chce żeby trening był bezpieczny, optymalny dla ciała i przyjemny. Zależy mi, żeby moje podopieczne wychodziły z treningu uśmiechnięte, nawet jeśli ćwiczenia były intensywne. Staram się łączyć wiedzę zdobytą zarówno na studiach i kursach, wraz z doświadczeniem płynącym z pracy z ludźmi oraz cały czas ją pogłębiać, tak aby jeszcze lepiej zrozumieć działanie ludzkiego ciała, żeby moje podopieczne czuły się lepiej zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Poza tym jestem instruktorem tańca i staram się przekładać to doświadczenie na treningi.

Dzięki studiom, zajęciach w szpitalach, licznym praktykom, doświadczeniu płynącym z bycia instruktorem i własnym treningom odnajdą się u mnie zarówno osoby dopiero zaczynające swoją przygodę, jak i te bardziej zaawansowane.

 

SPECJALIZACJA

Trening medyczny

redukcja bólu, poprawa ogólnej sprawności, powrót po kontuzjach

Trening funkcjonalny

poprawa określonych funkcji, poprawa wzorców ruchowych

Trening siłowy

budowanie siły, modelowanie sylwetki, redukcja masy ciała

MOCNE STRONY

empatia

pozytywna energia

kreatywność

Kursy i szkolenia

  • Studia magisterskie z Fizjoterapii, Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie
  • Współczesna kinezyterapia,  Artur Mohr, Jakub Liberski, Praktyczna Strona Treningu
  • Trener personalny, Akredytacja Reps Polska, Jakub Mauricz, Milena Kowalczyk, Sebastian Goszcz, Piotr Borecki, Marcin Olszewski, Tomasz Michalak, Mauricz Training Center
  • Kurs taping medyczny, Certyfikat Medical Taping Concept, mgr spec. Barbara Skalska-Dulińska, Med Coach

OPINIE PODOPIECZNYCH

Na YouCan Studio natrafiłam w Interencie. Przed rozpoczęciem współpracy miałam wątpliwości czy wytrwam w regularności przez dłuższy czas. Moim celem było zmniejszenie wagi ciała i poprawa sprawności ruchowej. Dzięki dobrej trenerce, Pani Katarzynie Bajołek małymi kroczkami idę do przodu, a moja sprawność poprawia się. Po każdym treningu jestem miło zmęczona i to sprawia mi przyjemność.

~ BARBARA

OPINIE PODOPIECZNYCH

Do YouCan Studio trafiłam przez reklamę na Instagramie. Wcześniej o YouCan Studio słyszałam na finiszu Projektu „Soulbody Bellove”. Przed rozpoczęciem współpracy nie byłam pewna, czy wytrwam w umowie długoterminowej. Obawiałam się słomianego zapału. Moja trenerka Kasia Bajołek przekonała mnie, że trening siłowy nie musi być nudny i może być bardzo różnorodny. Moim celem była poprawa siły i wytrzymałości, które są mi potrzebne w drugiej aktywności sportowej – aerial jodze. Odkąd zaczęłam treningi w YouCan Studio jestem silniejsza, co widać na szarfie – robię na niej coraz trudniejsze akrobacje. Jest super, a Kasia umie ze mnie wyciągnąć to co najlepsze i potrafi zmotywować do pracy.

~ MARZENA

OPINIE PODOPIECZNYCH

Do YouCan Studio trafiłam przez wyszukiwarkę internetową. Szukałam miejsc treningowych przeznaczonych tylko dla kobiet. Nie miałam żadnych wątpliwości przed rozpoczęciem współpracy, a pierwsza wizyta w Studio i rozmowa z moją trenerką Kasią Bajołek upewniła mnie tylko w tym, że podjęłam słuszną decyzję. Żałowałam tylko, że tak późno trafiłam do YouCan Studio. Moim celem była poprawa kondycji, ulga w bólu pleców, wyrzeźbienie sylwetki oraz zgubienie nadmiarowych kilogramów. Trenując z Kasią Bajołek poprawiłam kondycję i samopoczucie. Cieszę się, że trafiłam do YouCan Studio. Nie mogę doczekać się kolejnych treningów, po których pomimo wysiłku fizycznego czuję się wypoczęta. YouCan Studio zapewnia relaks w miłej atmosferze! 🙂

~ BEATA

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ Z KASIĄ

6 + 1 =