DLA KOGO?

Treningi w domowych warunkach przeznaczone są dla każdej kobiety, która chce w domowym zaciszu zadbać o swoje ciało, korzystając z wiedzy doświadczonych w pracy z kobietami specjalistów.


Jesteśmy pewni, że:

jeśli Twoim celem jest dobre samopoczucie i utrzymanie ciała w dobrej formie,

jeśli Twoim celem jest wzmocnienie odporności i poprawa zdrowia,

jeśli Twoim celem jest wymodelowanie sylwetki,

jeśli Twoim celem jest poprawa sprawności i kondycji,

jeśli wiesz, że treningi są dla Ciebie sposobem na odstresowanie i chcesz to robić mądrze,

to korzystając z przygotowanych przez nas planów treningowych i udostępnianych materiałów, a także naszego wsparcia na pewno Ci się to uda!JAK WYGLĄDAJĄ TRENINGI?

Każdy z planów treningowych zawiera trzy treningi do zrealizowania w tygodniu, które możesz wykonać w domu, wykorzystując do tego podstawowy sprzęt jak np. gumy, hantle lub obciążenie w postaci butelek z wodą!


Ich celem jest wypracowanie kobiecej sylwetki oraz sprawnego ciała.


Do planów treningowych dołączona jest baza ćwiczeń w formie nagrań video.


NA CZYM POLEGA WSPÓŁPRACA ONLINE?

Otrzymasz przygotowany indywidualnie plan treningowy wraz z nagraniami video do każdego ćwiczenia.


Trener będzie z Tobą w stałym kontakcie, aby wspierać Cię, motywować i pomóc osiągnąć cele treningowe.CZYM JEST TRENING PERSONALNY ONLINE?

Trener przygotuje dla Ciebie trening dostosowany do Twoich celów, stanu zdrowia i sprawności, a także dostępnego do ćwiczeń sprzętu i miejsca w domu na wykonywanie treningu.


Trening online odbędzie się poprzez komunikator internetowy, dzięki czemu Trener zmotywuje Cię, wesprze, dostosuje odpowiednie ćwiczenia i pokaże poprawną technikę.


Umów się na bezpłatną konsultację online!

Zobacz przykładowe ćwiczenia z planów treningowych

BONUS!

Chcemy, żebyś mogła kompleksowo o siebie zadbać. Dlatego współpracując z nami otrzymasz BONUS w postaci mini ebooka "Zdrowy styl życia".

Mini ebook "Zdrowy styl życia" zawiera tematy:  • badania profilaktyczne
  • regularny trening
  • spontaniczna aktywność fizyczna
  • zdrowe nawyki żywieniowe
  • nawodnienie
  • sen i regeneracja
  • stres
  • podstawowa suplementacja

Nasza publikacja to 20 stron skondensowanej wiedzy, podanej w przystępny sposób.

ZAUFAJ NAM!

Od lat pomagamy kobietom osiągnąć upragnioną sylwetkę, zmienić styl życia na zdrowszy, poprawić sprawność. W skrócie... czuć się dobrze w swoim ciele! Pracujemy w YouCan Studio treningu personalnego dla kobiet, gdzie pomogliśmy już setkom kobiet! Co więcej, sami mamy za sobą okresy kompleksów, braku akceptacji swojego ciała oraz uczenia się ćwiczeń i racjonalnego odżywiania. Tak, my również kiedyś zaczynaliśmy od zera. Dzięki temu rozumiemy potrzeby kobiet i potrafimy wesprzeć w drodze do celu!


Jeśli zależy Ci na współpracy z konkretnym Trenerem personalnym, na etapie zamówienia planu wybierz Trenera z którym chcesz pracować.

:

Nasza ekipa:

KAROLINA JAROSZ

współpraca online,

treningi personalne online

KATARZYNA SIKORA

współpraca online,

treningi personalne online

ANETA KŁACZKOWSKA

współpraca online,

treningi personalne online

JOANNA HOSZOWSKA

współpraca online,

treningi personalne online

AGNIESZKA KRAJ

współpraca online,

treningi personalne online

JACEK BUKOWIEC

współpraca online

EWA MORDARSKA

współpraca online

KATARZYNA WOLNA

dietetyk

EFEKTY NASZYCH PODOPIECZNYCH

OPINIE

Cel jaki postawiłam wraz z Kasią był prosty - poprawa techniki i nauka podnoszenia ciężarów większych niż moja chrześnica Po drodze jednak zrozumiałam, że dieta i ćwiczenia to nie kara. Co najważniejsze - jeszcze bardziej polubiłam sport, a wręcz zakochałam się w treningu siłowym. Kasia jest ogromnym wsparciem, nie tylko podczas treningu, nie raz odpisywała na moje dziwne pytania po godzinach. Jej pozytywna energia sprawia, że czas jakoś szybciej leci na treningu.Efektem naszej współpracy jest ok 35 cm mniej w obwodach oraz wrażenie mojej rodziny, że schudłam co najmniej 7 kg Szczerze mogę przyznać, że odkrycie You Can było jednym z przełomowych momentów w moim życiu, a na pewno najlepszą decyzją w roku 2017.

Gosia

Ilu trenerów tyle metod, rozpisek... wszytko fajnie... ale nic to warte jeśli nie ma tej właściwej, dobrej relacji miedzy trenującym, a trenowanym, a za taką uważam współpracę z Karoliną :) Nie działa to tak, że trener wszytko przygotuje, rozpisze, pogoni do roboty, pstryknie i efekt gotowy. To bardziej złożony proces :) Potrzebne jest zaangażowanie obu stron. Bez wzajemnej chemii, chęci pracy i szukania rozwiązań byłoby ciężko o widoczne efekty. Wypunktować mogę dużo dobrych i pozytywnych określeń o Karolinie jako mojej trenerce, ale to co w niej cenię to pasja i oddanie. :) Bezcenna Trenerka, która cieszy się i w pełni przeżywa osiągane cele, wspólnie wyznaczone. Bezcenna Osoba, która ze wzruszeniem patrzy na twoje efekty i nie traktuje ich tylko w kategorii sukcesu zawodowego, ale bardzo indywidualnie i osobiście.

Katarzyna

Półtora roku temu miałam kontuzje kolana, która zakończyła się rekonstrukcją wiązadła. Po długiej rehabilitacji postanowiłam wrócić do aktywności fizycznej i zrobić to pod kontrolą fachowca. Agnieszka od początku ujęła mnie bardzo profesjonalnym podejściem - zadała mi wiele pytań o przebyte choroby, nawyki żywieniowe, ustaliłyśmy cele, sprawdziła moją kondycję fizyczną. Ćwiczenia dostosowane były do moichmożliwości i szybko było widać postępy. Zeszła mi opuchlizna z nóg, ciało ujędrniło się, zwiększył się zakres ruchomości kolana i co najważniejsze obwody się zmniejszyły! Dzięki zaleceniom żywieniowym moja waga zaczęła również powoli schodzić w dół. Pani Agnieszka zajęła sie moim problemem ze sztywniejącą nogą w kolanie oraz w łydce i dzięki masażowi powięzi ten problem został rozwiązany. Jako trenerka jest wymagająca, bardzo cierpliwa i wyrozumiała. Jednak nigdy nie karze robić ćwiczeń ponad siły podopiecznego. Jeżeli widzi, że z jakimś ćwiczeniem jest problem, to proponuje inne ćwiczenia równie skuteczne. Bardzo cieszę się, że trafiłam pod jej opiekę. Dzięki Agnieszce uwierzyłam że mogę wrócić do dawnej aktywności fizycznej.

Beata

Wybierz dla siebie PLAN ĆWICZEŃ W DOMU

Jeśli nie wiesz którą opcję wybrać umów się na bezpłatną konsultację online lub zadzwoń do nas +48 733 077 732.

konsultacja wstępna z treningiem próbnym


trening personalny 1:1 z trenerem (skype / zoom)


trening INDYWIDUALNIE DOPASOWANY do celów treningowych, stanu zdrowia i sprawności, oraz dostosowany do możliwości sprzętowych i przestrzennych osoby ćwiczącej


rozmowa, wsparcie, porady

TRENING PERSONALNY ONLINE
Z TRENEREM PERSONALNYM
99zł
Sprawdź!
KONSULTACJA ONLINE
Z TRENEREM PERSONALNYM
0zł
Zapisz się!

bezpłatna konsultacja z trenerem personalnym

(skype / zoom)


omówienie celów treningowych, dotychczasowej aktywności fizycznej, stanu zdrowia


trening próbny ok 20-30min, sprawdzenie aktualnej sprawności, techniki ćwiczeń, kondycji


ustalenie planu działania dla realizacji celów i dopasowanie odpowiedniej formy współpracy

WSPÓŁPRACA ONLINE
INDYWIDUALNY PLAN I KONTAKT
199zł

INDYWIDUALNIE DOPASOWANY plan treningowy

na jeden miesiąc do realizowania w domu


baza ćwiczeń w formie video instrukcji


nagranie video ROZGRZEWKA


nagranie video STRETCHING


konsultacja wstępna z treningiem próbnym (skype / zoom)


stały kontakt z trenerem (rozmowa, motywacja, wsparcie, możliwość konsultacji, korekta techniki ćwiczeń)


TOP
Sprawdź!
KOBIECA SYLWETKA
AUTORSKI PLAN TRENINGOWY
KAROLINY JAROSZ
59zł

plan treningowy na jeden miesiąc

do realizowania w domu


baza ćwiczeń w formie video instrukcji


nagranie video ROZGRZEWKA


nagranie video STRETCHING


Sprawdź!

W ciągu 8 lat ćwiczeń, współpracując z wieloma trenerami i szkoleniowcami poznałam mnóstwo metod treningowych i wypracowałam własną metodykę pracy.


Dzięki moim planom treningowym wypracujesz zgrabną, kobiecą sylwetkę, a jednocześnie będziesz czuła się silna, zdrowa i sprawna. Zależy mi, żebyś czuła się ze sobą dobrze.


Mój autorski plan treningowy to efekt 5-cio letniej pracy z setkami kobiet, które zawsze były zadowolone z rezultatów ćwiczeń.

KRĄGŁE POŚLADKI
AUTORSKI PLAN TRENINGOWY
JOANNY HOSZOWSKIEJ
59zł

plan treningowy na jeden miesiąc

do realizowania w domu


baza ćwiczeń w formie video instrukcji


nagranie video ROZGRZEWKA


nagranie video STRETCHING


Sprawdź!

Dzięki doświadczeniu w pracy z kobietami rozumiem, jak ważny jest efekt wizualny ćwiczeń, dlatego postanowiłam stworzyć dla Ciebie specjalny plan treningowy, który pomoże Ci uzyskać smukłą sylwetkę i zmysłowe kształty.


Praca nad grupą mięśni pośladkowych jest bardzo ważna.. Słaby pośladek to nie tylko niekorzystny kształt pupy, ale również słaba stabilizacja miednicy, co może prowadzić do bólów w odcinku lędźwiowym kręgosłupa.


Plan ten został przeze mnie stworzony specjalnie w taki sposób, aby pomóc Ci zaktywować pośladek do pracy, pozytywnie wpłynąć na jego kształt oraz siłę, co przyniesie nie tylko pożądane efekty wizualne, ale także korzyści zdrowotne.

MOCNY BRZUCH
AUTORSKI PLAN TRENINGOWY
EWY MORDARSKIEJ
59zł

plan treningowy na jeden miesiąc

do realizowania w domu


baza ćwiczeń w formie video instrukcji


nagranie video ROZGRZEWKA


nagranie video STRETCHING


Sprawdź!

Kobiety w pogoni za płaskim brzuchem robią setki brzuszków, co skutkuje zazwyczaj efektem odwrotnym do zamierzonego.


Tymczasem, aby osiągnąć upragniony wygląd brzucha ważne jest wzmocnienie głębokich mięśni stabilizujących. 


Plan, który dla Ciebie przygotowałam można określić jako 2 w 1. Dlaczego? Tworzy on solidne podstawy dla Twojego ciała, pomagając utrzymać je w zdrowej i optymalnej pozycji oraz – w połączeniu ze zdrową dietą – jest przepisem na wymarzony brzuch!

BEZPŁATNA KONSULTACJA ONLINE

1. Zostaw nam kontakt do siebie, wypełniając formularz kontaktowy.


2. Trener zadzwoni do Ciebie aby umówić termin konsultacji online.


3. Konsultacja zacznie się od rozmowy. Trener zapyta o Twoje cele treningowe, aktualną aktywność fizyczną, stan zdrowia.


4. Trener przeprowadzi z Tobą próbny trening przez kamerkę.


5. Ustalicie wspólnie dalszy plan działania i najlepszą dla Ciebie formę współpracy.

Konsultacja krok po kroku

TYM RAZEM ZDĄŻYSZ DO LATA!!

Ile razy obiecywałaś sobie, że w tym roku wychodząc na plażę w stroju kąpielowym będziesz szczerze zadowolona z siebie i ze swojego wyglądu? Albo, że zmieścisz się w sukienkę, którą z dumą nosiłaś kilka lat temu?


Jeśli taka sytuacja kiedykolwiek miała miejsce – być może właśnie znalazłaś rozwiązanie swoich problemów! I to nie tylko sylwetkowych, ale również tych zdrowotnych!


„Tym razem zdążysz to lata!” - to hasło daje obietnicę spełnienia Twoich marzeń, a my dajemy Ci narzędzia dzięki którym w końcu możesz to zrobić!


Wiedz, że odpowiedni trening i racjonalna dieta potrafią zdziałać cuda! W swojej pracy na co dzień jesteśmy świadkami przemian kobiet, które z każdym tygodniem stają się pewniejsze siebie, bardziej zadowolone z życia, uśmiechnięte.


Zmieniając nawyki na zdrowsze – gubicie nadprogramowe kilogramy, pozbywacie się problemów zdrowotnych, rozkwitacie!

Umów się na bezpłatną konsultację online!

KONTAKT

Jeśli masz dodatkowe pytania napisz do nas wiadomość e-mail na adres: kontakt@youcan-studio.pl lub skorzystaj z poniższego formularza. Możesz też zadzwonić pod numer +48 733 077 732 - chętnie porozmawiamy.

Polityka prywatności| Regulamin