DLA KOGO SĄ ĆWICZENIA W DOMU?

Treningi w domowych warunkach przeznaczone są dla każdej kobiety, która chce w domowym zaciszu zadbać o swoje ciało, korzystając z wiedzy doświadczonych w pracy z kobietami specjalistów.


Jesteśmy pewni, że:

jeśli Twoim celem jest dobre samopoczucie i utrzymanie ciała w dobrej formie,

jeśli Twoim celem jest wzmocnienie odporności i poprawa zdrowia,

jeśli Twoim celem jest wymodelowanie sylwetki,

jeśli Twoim celem jest poprawa sprawności i kondycji,

jeśli wiesz, że treningi są dla Ciebie sposobem na odstresowanie i chcesz to robić mądrze,

to korzystając z przygotowanych przez nas planów treningowych i udostępnianych materiałów, a także naszego wsparcia na pewno Ci się to uda!ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE

Zostaw nam kontakt do siebie, a zadzwonimy aby umówić konsultację online lub dopasować odpowiedni plan treningowy.

JAK WYGLĄDAJĄ TRENINGI?

Każdy z planów treningowych zawiera trzy treningi do zrealizowania w tygodniu, które możesz wykonać w domu, wykorzystując do tego podstawowy sprzęt jak np. gumy, hantle lub obciążenie w postaci butelek z wodą!


Ich celem jest wypracowanie kobiecej sylwetki oraz sprawnego ciała.


Do planów treningowych dołączona jest baza ćwiczeń w formie nagrań video.


NA CZYM POLEGA WSPÓŁPRACA ONLINE?

Otrzymasz przygotowany indywidualnie plan treningowy wraz z nagraniami video do każdego ćwiczenia.


Trener będzie z Tobą w stałym kontakcie, aby wspierać Cię, motywować i pomóc osiągnąć cele treningowe.CZYM JEST TRENING PERSONALNY ONLINE?

Trener przygotuje dla Ciebie trening dostosowany do Twoich celów, stanu zdrowia i sprawności, a także dostępnego do ćwiczeń sprzętu i miejsca w domu na wykonywanie treningu.


Trening online odbędzie się poprzez komunikator internetowy, dzięki czemu Trener zmotywuje Cię, wesprze, dostosuje odpowiednie ćwiczenia i pokaże poprawną technikę.


Umów się na bezpłatną konsultację online!

Zobacz przykładowe ćwiczenia z planów treningowych

BONUS!

Chcemy, żebyś mogła kompleksowo o siebie zadbać. Dlatego współpracując z nami otrzymasz BONUS w postaci mini ebooka "Zdrowy styl życia".

Mini ebook "Zdrowy styl życia" zawiera tematy:  • badania profilaktyczne
  • regularny trening
  • spontaniczna aktywność fizyczna
  • zdrowe nawyki żywieniowe
  • nawodnienie
  • sen i regeneracja
  • stres
  • podstawowa suplementacja

Nasza publikacja to 20 stron skondensowanej wiedzy, podanej w przystępny sposób.

ZAUFAJ NAM!

Od lat pomagamy kobietom osiągnąć upragnioną sylwetkę, zmienić styl życia na zdrowszy, poprawić sprawność. W skrócie... czuć się dobrze w swoim ciele! Pracujemy w YouCan Studio treningu personalnego dla kobiet, gdzie pomogliśmy już setkom kobiet! Co więcej, sami mamy za sobą okresy kompleksów, braku akceptacji swojego ciała oraz uczenia się ćwiczeń i racjonalnego odżywiania. Tak, my również kiedyś zaczynaliśmy od zera. Dzięki temu rozumiemy potrzeby kobiet i potrafimy wesprzeć w drodze do celu!


Jeśli zależy Ci na współpracy z konkretnym Trenerem personalnym, na etapie zamówienia planu wybierz Trenera z którym chcesz pracować.

:

Nasza ekipa:

KAROLINA JAROSZ

współpraca online,

treningi personalne online

KATARZYNA SIKORA

współpraca online,

treningi personalne online

ANETA KŁACZKOWSKA

współpraca online,

treningi personalne online

JOANNA HOSZOWSKA

współpraca online,

treningi personalne online

JACEK BUKOWIEC

współpraca online

EWA MORDARSKA

współpraca online

KATARZYNA WOLNA

dietetyk

EFEKTY NASZYCH PODOPIECZNYCH

OPINIE

Cel jaki postawiłam wraz z Kasią był prosty - poprawa techniki i nauka podnoszenia ciężarów większych niż moja chrześnica Po drodze jednak zrozumiałam, że dieta i ćwiczenia to nie kara. Co najważniejsze - jeszcze bardziej polubiłam sport, a wręcz zakochałam się w treningu siłowym. Kasia jest ogromnym wsparciem, nie tylko podczas treningu, nie raz odpisywała na moje dziwne pytania po godzinach. Jej pozytywna energia sprawia, że czas jakoś szybciej leci na treningu.Efektem naszej współpracy jest ok 35 cm mniej w obwodach oraz wrażenie mojej rodziny, że schudłam co najmniej 7 kg Szczerze mogę przyznać, że odkrycie You Can było jednym z przełomowych momentów w moim życiu, a na pewno najlepszą decyzją w roku 2017.

Gosia

Ilu trenerów tyle metod, rozpisek... wszytko fajnie... ale nic to warte jeśli nie ma tej właściwej, dobrej relacji miedzy trenującym, a trenowanym, a za taką uważam współpracę z Karoliną :) Nie działa to tak, że trener wszytko przygotuje, rozpisze, pogoni do roboty, pstryknie i efekt gotowy. To bardziej złożony proces :) Potrzebne jest zaangażowanie obu stron. Bez wzajemnej chemii, chęci pracy i szukania rozwiązań byłoby ciężko o widoczne efekty. Wypunktować mogę dużo dobrych i pozytywnych określeń o Karolinie jako mojej trenerce, ale to co w niej cenię to pasja i oddanie. :) Bezcenna Trenerka, która cieszy się i w pełni przeżywa osiągane cele, wspólnie wyznaczone. Bezcenna Osoba, która ze wzruszeniem patrzy na twoje efekty i nie traktuje ich tylko w kategorii sukcesu zawodowego, ale bardzo indywidualnie i osobiście.

Katarzyna

Półtora roku temu miałam kontuzje kolana, która zakończyła się rekonstrukcją wiązadła. Po długiej rehabilitacji postanowiłam wrócić do aktywności fizycznej i zrobić to pod kontrolą fachowca. Agnieszka od początku ujęła mnie bardzo profesjonalnym podejściem - zadała mi wiele pytań o przebyte choroby, nawyki żywieniowe, ustaliłyśmy cele, sprawdziła moją kondycję fizyczną. Ćwiczenia dostosowane były do moichmożliwości i szybko było widać postępy. Zeszła mi opuchlizna z nóg, ciało ujędrniło się, zwiększył się zakres ruchomości kolana i co najważniejsze obwody się zmniejszyły! Dzięki zaleceniom żywieniowym moja waga zaczęła również powoli schodzić w dół. Pani Agnieszka zajęła sie moim problemem ze sztywniejącą nogą w kolanie oraz w łydce i dzięki masażowi powięzi ten problem został rozwiązany. Jako trenerka jest wymagająca, bardzo cierpliwa i wyrozumiała. Jednak nigdy nie karze robić ćwiczeń ponad siły podopiecznego. Jeżeli widzi, że z jakimś ćwiczeniem jest problem, to proponuje inne ćwiczenia równie skuteczne. Bardzo cieszę się, że trafiłam pod jej opiekę. Dzięki Agnieszce uwierzyłam że mogę wrócić do dawnej aktywności fizycznej.

Beata

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE

Zostaw nam kontakt do siebie, a zadzwonimy aby umówić konsultację online lub dopasować odpowiedni plan treningowy.

Wybierz dla siebie PLAN ĆWICZEŃ W DOMU

Jeśli nie wiesz którą opcję wybrać umów się na bezpłatną konsultację online lub zadzwoń do nas +48 733 077 732.

plan treningowy na jeden miesiąc do realizowania w domu lub na siłowni


baza ćwiczeń w formie nagrań video z instrukcją jak wykonywać plan


nagranie video jak wykonać poprawną rozgrzewkę


nagranie video zawierające ćwiczenia rozciągające całe ciało


BONUS!

Mini ebook "Zdrowy styl życia",

zawierający m.in. porady dotyczące odżywiania, aktywności fizycznej, jakości snu, radzenia sobie ze stresem.

3 POZIOMY ZAAWANSOWANIA DO WYBORU

PLAN TRENINGOWY

59 zł

(ZA MIESIĘCZNY PLAN)

KUP teraz!
KUP teraz!

99 zł

TRENING PERSONALNY

trening personalny 1:1 z trenerem

prowadzony przez Skype / video messenger


trening INDYWIDUALNIE DOPASOWANY do celów treningowych, stanu zdrowia i sprawności, oraz dostosowany do możliwości sprzętowych i przestrzennych osoby ćwiczącej


rozmowa, wsparcie, porady


BONUS! - przy zakupie 5-ciu treningów

Mini ebook "Zdrowy styl życia",

zawierający m.in. porady dotyczące odżywiania, aktywności fizycznej, jakości snu, radzenia sobie ze stresem.

(ZA JEDEN TRENING)

ONLINE - SKYPE
KUP teraz!

(ZA MIESIĘCZNĄ WSPÓŁPRACĘ)

199 zł

INDYWIDUALNIE DOPASOWANY plan treningowy na jeden miesiąc do realizowania w domu lub na siłowni


konsultację wstępną online

(skype/video messenger/telefon)


baza ćwiczeń w formie nagrań video z instrukcją jak wykonywać plan


nagranie video jak wykonać poprawną rozgrzewkę


nagranie video zawierające ćwiczenia rozciągające całe ciało


stały kontakt z trenerem (możliwość konsultacji, korekta techniki ćwiczeń)BONUS!

Mini ebook "Zdrowy styl życia",

zawierający m.in. porady dotyczące odżywiania, aktywności fizycznej, jakości snu, radzenia sobie ze stresem.

Z TRENEREM PERSONALNYM
WSPÓŁPRACA ONLINE

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jaka jest różnica między planem treningowym a współpracą online?

Plan treningowy za 59zł nie jest planem indywidualnym. To plan bazowy, opracowany przez nas dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z kobietami. Plan ten sprawdzi się u osób, które nie mają problemów ruchowych i nie potrzebują indywidualnego podejścia. Współpraca online zakłada z kolei kontakt z Trenerem oraz przygotowanie INDYWIDUALNEGO planu treningowego pod potrzeby i możliwości danej osoby. Opcja ta świetnie sprawdzi się u osób, które potrzebują wsparcia i motywacji Trenera.


Czy po miesiącu mogę kontynuować współpracę?

Tak. W takiej sytuacji ponownie wykup wybrany pakiet i napisz w komentarzu do zamówieniu, że chcesz kontynuować współpracę.


Kiedy dostanę plan treningowy?

W przypadku planu treningowego za 59zł otrzymasz go od razu po zaksięgowaniu Twojej wpłaty za zamówienie. W przypadku współpracy online Trener rozpisze Ci plan treningowy w ciągu 2 dni od otrzymania od Ciebie wypełnionej ankiety i telefonicznej konsultacji.


Czy mogę wybrać Trenera Personalnego?

Tak, na etapie zakupu planu możesz wybrać Trenera Personalnego z którym chcesz współpracować. Opisy naszych Trenerów znajdziesz na stronie www.youcan-studio.pl


Ile treningów personalnych mogę wykupić?

Jednorazowo możesz kupić od 1 do 5-ciu treningów personalnych online. Przy jednoczesnym zakupie 5-ciu sztuk otrzymasz bonus - mini ebook "Zdrowy styl życia".


Który poziom zaawansowania wybrać w przypadku planu za 59zł?

Do wyboru masz trzy poziomy zaawansowania. Jeśli jesteś osobą, która niedawno zaczęła aktywność fizyczną wybierz plan BASIC, jeśli ćwiczyłaś już na siłowni czy zajęciach fitness, ale nie robisz tego regularnie wybierz plan STANDARD. Jeżeli regularnie ćwiczysz i trening z obciążeniem nie jest Ci obcy postaw na plan MASTER (przydadzą Ci się w nim gumy miniband).


TYM RAZEM ZDĄŻYSZ DO LATA!!

Ile razy obiecywałaś sobie, że w tym roku wychodząc na plażę w stroju kąpielowym będziesz szczerze zadowolona z siebie i ze swojego wyglądu? Albo, że zmieścisz się w sukienkę, którą z dumą nosiłaś kilka lat temu?


Jeśli taka sytuacja kiedykolwiek miała miejsce – być może właśnie znalazłaś rozwiązanie swoich problemów! I to nie tylko sylwetkowych, ale również tych zdrowotnych!


„Tym razem zdążysz to lata!” - to hasło daje obietnicę spełnienia Twoich marzeń, a my dajemy Ci narzędzia dzięki którym w końcu możesz to zrobić!


Wiedz, że odpowiedni trening i racjonalna dieta potrafią zdziałać cuda! W swojej pracy na co dzień jesteśmy świadkami przemian kobiet, które z każdym tygodniem stają się pewniejsze siebie, bardziej zadowolone z życia, uśmiechnięte.


Zmieniając nawyki na zdrowsze – gubicie nadprogramowe kilogramy, pozbywacie się problemów zdrowotnych, rozkwitacie!

Umów się na bezpłatną konsultację online!

KONTAKT

Jeśli masz dodatkowe pytania napisz do nas wiadomość e-mail na adres: kontakt@youcan-studio.pl lub skorzystaj z poniższego formularza. Możesz też zadzwonić pod numer +48 733 077 732 - chętnie porozmawiamy.

Polityka prywatności| Regulamin