WSPÓŁPRACA Z DIETETYKIEM

W ramach współpracy z trenerem personalnym otrzymasz ogólne zalecenia żywieniowe i wsparcie we wprowadzaniu zdrowych nawyków.

Jeżeli jednak czujesz, że potrzebujesz indywidualnej porady dietetycznej, zachęcamy do wizyty u współpracującej z nami Dietetyczki – Kasi Wolnej. Kasia sformułuje dla Ciebie zalecenia dostosowane do Twojego stanu zdrowia, wyników badań, uwzględniające odczuwane dolegliwości, indywidualne potrzeby, odczucia i cele. Wizyty dietetyczne odbywają się w gabinecie u nas w Studio.

DIETETYK – KATARZYNA WOLNA

Mam na imię Kasia i jestem Dietetyczką.
Zamieszczam krótki opis mojego wykształcenia i doświadczeń:

  • Jestem Magistrem Dietetyki – absolwentką studiów I stopnia na Krakowskiej Wyższej szkole Promocji Zdrowia oraz studiów II stopnia na Uniwersytecie Rolniczym.
  •  Od 2016 roku jestem certyfikowanym Instruktorem Fitness.
  • Posiadam ponad 4 lata doświadczenia w pracy w środowiskach związanych z szerzeniem wiedzy o zdrowiu, żywieniu i aktywności oraz 2 lata praktyki gabinetowej.
  • Obecnie pracuję jako Dietetyk w Cateringu Dietetycznym oraz prowadzę pacjentów online i  stacjonarnie w YouCan Studio.
  • Uczestniczyłam w wielu szkoleniach z zakresu dietetyki (posiadam w swojej kolekcji około 30 certyfikatów) i wierzę, że lista ta będzie wydłużać się w nieskończoność, ponieważ uważam, że tylko działając w ten sposób – nieustannie się szkoląc – można być dobrym specjalistą.

Dużo się śmieję, pacjentów przyjmuję w trampkach i T-shircie, wierzę że zdrowie i dobre samopoczucie to klucz do szczęścia, a my wbrew pozorom mamy na te dwa aspekty dużo większy wpływ, niż nam się wydaje. Uważam, że sposób odżywiania, aktywność fizyczna i codzienne nawyki kształtują nasze życie i modyfikują jego jakość. RAZEM MOŻEMY ZADBAĆ O TO, ŻEBY BYŁY JAK NAJLEPSZE!

ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ U DIETETYKA

1 + 2 =