AGNIESZKA KRAJ

Trenerka personalna

O mnie

Mam na imię Agnieszka i jestem certyfikowaną trenerką personalną.

Już od kilku lat zajmuje się wspieraniem oraz edukowaniem kobiet w ich drodze do zdrowego i aktywnego trybu życia. Liczne szkolenia, osobiste problemy zdrowotne, a przede wszystkim tysiące godzin spędzonych na sali treningowej i współpracy z różnymi osobami (od początkujących po czynnych sportowców) sprawiły, że udało mi się zdobyć duże doświadczenie, którym dzisiaj mogę się z Wami dzielić.

Jesteś gotowa na zmianę? Jestem tutaj, aby Ci w tym pomóc!!

Pokażę Ci, że trening to potężne narzędzie, które może dać Ci znacznie więcej niż tylko zgrabną i estetyczną sylwetkę. Właściwie dobrany stanie się dla Ciebie niewyczerpalnym źródłem energii, które pomoże Ci naprawić zdrowie i pociągnie za sobą całą kaskadę pozytywnych zjawisk.

Korzystając z różnych metod treningowych nauczę Cię jak:

 • poprawnie poruszać swoim ciałem, aby pozbyć się dolegliwości bólowych,
 • zbudować sobie bazę solidnych nawyków, które zapewnią Ci zdrowie na długie lata,
 • pożegnać się z dietą i wprowadzić do swojego życia racjonalne zasady odżywiania,
 • przeprogramować stare ścieżki myślenia i wprowadzić nowe.

SPECJALIZACJA

Kształtowanie kobiecej sylwetki

redukcja masy ciała lub budowanie masy mięśniowej przy pomocy elementów treningu siłowego

Trening powięzi

zmniejszenie napięcia, sztywności oraz bolesności kumulujących się w naszym ciele

Trening medyczny

korekta postawy i poprawa wzorców ruchowych

MOCNE STRONY

empatia

zaangażowanie

umiejętność rozwiązywania problemów.

Kursy i szkolenia

 • Trener personalny, Akademia kulturystyki fitness i trójboju siłowego w Warszawie,
 • Instruktor Olympic Weightlifting, Akademia kulturystyki fitness i trójboju siłowego w Warszawie,
 • Specjalista od treningu funkcjonalnego metodą Bullsworkout,  Alessandro Frustaci.
 • Blackroll Trainer Education zgodnie ze standardami Blackroll AG,
 • Blackroll funkcional, szkolenie z zakresu treningu funkcjonalnego, z elementami reaktywnego,  treningu nerwowo- mięśniowego
 • Trening kobiet w aspekcie dna miednicy, Caroline Nowakowski, A4 Academy
 • Załamanie metaboliczne, stres i kortyzol, Anna Przebinda, A4 Academy
 • Interpretacja wyników badań, Paulina Ihnatowicz , A4 Academy
 • Dietetyka i suplementacja level 1/2/3/4,  Mauricz Training Center,
 • Mobility – conditioning, Steve Maxwell
 • Mobilność i stabilność- korekta oraz poprawa wzorców ruchowych , Paweł Łydek, Marcin Hajek
 • Hardstyle Kettlebell LVL1,  Paweł Łydek, Marcin Hajek
 • Programowanie treningu siłowego poziom 1, Strenght Coach
 • Kolano oczami ortopedy, dr n. med. Grzegorz Jerzakowski, Inżynieria fitnessu
 • Aktywność, a zdrowie serca, kardiolog lek. Paweł Jastrzębski, Inżynieria fitnessu
 • Stopa nasza podpora, dr Ryszard Biernat, Med. Coach

OPINIE PODOPIECZNYCH

O YouCan studio dowiedziałam się z Internetu. Przed rozpoczęciem współpracy obawiałam się, że trening siłowy może mi szkodzić, ponieważ w przeszłości miałam trochę problemów z kręgosłupem i kolanami. Na szczęście trenerka przekonała mnie swoją wiedzą. Od razu zauważyła, że moje mięśnie brzucha są aktywne, nad czym wcześniej dużo pracowałam z moim fizjoterapeutą. Moimi celami były: schudnięcie, wyrzeźbienie brzucha i pośladków oraz nauczenie się kilku ćwiczeń z sztangą. Wszystkie cele zostały osiągnięte. Brzuch jest dużo bardziej wyrzeźbiony, nogi i pośladki też. Trenerka Agnieszka ma nie tylko dużą wiedzę na temat ćwiczeń i budowy ciała ale też na dużo innych tematów, przez co godziny ćwiczeń mijały bardzo przyjemnie.

~ MONIKA

OPINIE PODOPIECZNYCH

Praca z Agnieszką zdecydowanie zmieniła moje życie. Serdecznie polecam wszystkim osobom, które uważają, że sport to „nie ich bajka”. Aga nie tylko pokazuje, że odpowiednie podejście do swojego ciała jest tak naprawdę zawalczeniem o siebie – swoje zdrowie i samopoczucie – ale po prostu jako mentorka prowadzi cały proces, podpowiada co robić, jak jeść, proponuje miejsca do odwiedzenia, analizuje to, jak się czujesz i pokazuje rozwiązanie każdego problemu, aż do głębokiego wsłuchania we własne ciało… Mięśnie czy wymarzona sylwetka też się pojawiają, ale w moim doświadczeniu nie to było najważniejsze. Nauczyłam się wczuwać we własne ciało, dawać mu uwagę, odpoczynek (praca na kulach, masaż), regenerację (dużo jeść, kiedy potrzebuje!) i że ciało lubi, kiedy czasem dać mu wycisk – wtedy się odwdzięcza. Warto się zdecydować na sprawdzoną trenerkę, zwłaszcza jeśli stało się na wfie w szkole raczej z boku – dzięki temu było bezpiecznie, ale wymagająco, a wszystkie moje wątpliwości mogłam rozwiać o każdej niemal porze. Przyszłam na dwa miesiące, a zostałam dużo dłużej, bo do takiej atmosfery zdecydowanie chce się wracać. Po prostu polubiłam ruch, siłę i wynikającą z tego sprawczość. Pewniej się czuję, pewniej jem i wiem już, co jest dla mnie dobre. Dbanie o swoje ciało, myślenie o nim jako o całości, zostanie ze mną już zawsze. Dziękuję!

OPINIE PODOPIECZNYCH

Do YouCan Studio trafiłam przez wyszukiwarkę internetową. Przed rozpoczęciem współpracy nie miałam żadnych wątpliwości. Moim celem była poprawa kondycji po długim zastoju covidowym oraz zadbanie o siebie. Każdy trening z Agnieszką Kraj to nowe wyzwanie i czysta przyjemność dla ciała i ducha. Jest super i po każdym treningu czuję się rewelacyjnie!!!

~ BIANKA

OPINIE PODOPIECZNYCH

Studio YouCan znalazłam przez Internet. Miałam wątpliwości czy sobie poradzę, skoro w ogóle nie miałam formy i dawno nie ćwiczyłam. Do podjęcia współpracy przekonało mnie podejście trenerki Agnieszki Kraj. Wykazała dużo zrozumienia. Pokazała jak po kolei mogę odzyskiwać formę i dobre samopoczucie. Moim celem było zdrowe ciało i dobre samopoczucie. Osiągnęłam z Agnieszką wszystko co chciałam, teraz pora na więcej! 🙂
Studio YouCan jest super!

~ MAGDA

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ Z AGĄ

14 + 14 =