Trenerzy

Sierpień 29, 2016

Poznaj nasz Team

 

Karolina Jarosz
Trener personalny, instruktor kulturystyki, doradca żywieniowy, właściciel i pomysłodawca YouCan Studio

Moje motto: Żyj tak aby innym było z Tobą dobrze

Jestem kobietą, która widzi ogromny potencjał w kobietach oraz pozytywny wpływ aktywności fizycznej na wszelkie aspekty naszego życia. Na co dzień pracuję jako Trener Personalny i pomagam kobietom poczuć się lepiej ze sobą.Sama walczyłam ze zbędnymi kilogramami, więc wiem jak się czujesz gdy Twoja sylwetka i kondycja nie są zadowalające. Niesamowite jest to jak kobiety rozkwitają pod wpływem aktywności fizycznej i właściwego żywienia, dlatego też postanowiłam otworzyć studio tylko dla kobiet, w którym każda z nas będzie czuła się dobrze.

Współpracuję przede wszystkim z kobietami, które chcą zmienić swoją sylwetkę, ale również pomagam im być sprawniejszymi na co dzień. Moje Podopieczne codziennie robią rzeczy, które wydają im się niemożliwe do wykonania. Z każdym treningiem są silniejsze zarówno fizycznie, jak i psychicznie – promienieją i są pewniejsze siebie. Codziennie zaskakują mnie kiedy pełne energii, czasami mimo gorszych dni i nawału codziennych spraw zjawiają się na treningach, by zrobić coś dobrego dla siebie.

Aktywność w naszym studiu to nie tylko ćwiczenia, odpowiednio dobrana dieta, ale przede wszystkim relacje między nami – kobietami. Dziewczyny poznają się między treningami, wspierają, motywują, co mnie jako trenera mobilizuje do dalszych działań i rozwijania studia.

W swojej edukacji trenerskiej skupiam się na wpływie żywienia i treningu na kobiecy organizm. Ciągle jestem pod wrażeniem jak jesteśmy skomplikowane.


Kasia Krauzowicz
Trener personalny, instruktor fitness, doradca żywieniowy

Moje motto: Za kilka miesięcy podziękujesz sobie, że zaczęłaś właśnie dziś

Na co dzień pomagam kobietom, których celem jest zrzucenie zbędnych kilogramów i ujędrnienie ciała. Wspólnie pracujemy nad zmianą nawyków żywieniowych oraz wprowadzeniem zdrowego i aktywnego trybu życia, który pomaga im osiągnąć wymarzony cel i dodaje mnóstwo pozytywnej energii!

Współpracuję nie tylko z osobami, które dopiero rozpoczynają swoją walkę o piękną sylwetkę, ale także z kobietami, które przez lata usiłowały to osiągnąć bez większych rezultatów. Sama przez to przechodziłam, więc wiem, ile trudności można napotkać na drodze do sukcesu. Każda z nas jest inna, dlatego każda z moich podopiecznych ma indywidualnie dostosowany plan żywieniowy i treningowy. Nic nie cieszy mnie tak, jak kolejne granice przekroczone przez moje cudowne podopieczne i ich sukcesy.


Sylwia Ryś
Trener personalny, instruktor siłowni, doradca żywieniowy

Moje motto: Impossible is nothing

Swoją przygodę ze sportem zaczęłam od zajęć fitness, stopniowo przekonując się do treningu siłowego. Tak złapałam bakcyla i rozpoczęłam przygodę ze sportem oraz pracę nad własną sylwetką, a swoją pasję chcę wykorzystać, aby pomagać innym.

W swojej pracy skupiam się nad tym, by moi podopieczni z treningu na trening przełamywali swoje słabości i byli dumni z tego, co osiągają. Kładę nacisk na zmianę nawyków żywieniowych, a także świadome wybory na co dzień, bo wiem, że nawet niewielkie zmiany przynoszą pozytywny efekt dla zdrowia.


02_Aneta

Aneta Kłaczkowska
Trener personalny, instruktor kulturystyki, instruktor fitness, doradca żywieniowy

Moje motto: Jeśli chcesz zostać mocarzem, musisz najpierw być słabeuszem

Dobrze wiem jak trudno jest zmotywować do systematycznych treningów i zmiany nawyków żywieniowych na zdrowe. Od dziecka miałam problemy z otyłością i wtedy spotkałam osobę, która pomogła zaszczepić we mnie miłość do sportu i uświadomiła mi, że zmiany należy robić małymi krokami. Tak jak kiedyś ktoś pomógł mnie, teraz ja w swojej pracy pokazuję wam, że treningi to nie tylko pot, łzy i ciężka praca, ale również dobra zabawa i ogromna satysfakcja z osiąganych postępów. Duży nacisk stawiam na treningi siłowe, bo dzięki nim my kobiety możemy osiągnąć kształtną i jędrną sylwetkę.
W życiu codziennym lubię stawiać sobie nowe cele i wyzwania, dlatego zaczęłam przygodę z morsowaniem, mimo ogromnego lęku przed zimnem. W wolnych chwilach lubię śpiewać, tańczyć i tworzyć przepisy na fit słodycze, którymi później mogę zaskakiwać znajomych.


02_Asia (1)

Joanna Hoszowska
Trener personalny, Instruktor Fitness, tancerka, doradca żywieniowy

Moje motto: No one is you and that is your power.
Odkąd pamiętam swoje życie wiązałam ze sportem. Zaczęło się od tańca towarzyskiego, przez aerobik sportowy, sztuki walki, hip hop, taniec brzucha, fitness i siłownię. Niektóre z tych sportów zostały ze mną aż do teraz i nie zamierzam się już nigdy z nimi rozstać.
Uważam, że najważniejsza w życiu jest równowaga. Zachowanie odpowiedniego balansu pomiędzy sposobem odżywiania się, ćwiczeniami fizycznymi i naszym spojrzeniem na samych siebie. Przede wszystkim zwracam uwagę na to, aby trening był bezpieczny i indywidualnie dopasowany do podopiecznej, jedzenie było zdrowe i sprawiało przyjemność, a na twarzy gościł uśmiech, zarówno podczas treningu jak i w trakcie dnia.


DSC04570b

Maciej Fiedor
Masażysta

Absolwent Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu, gdzie uzyskał tytuł magistra fizjoterapii. Specjalizuje się w technikach powięziowych, terapii manualnej oraz różnych formach masaży w zakresie których ukończył liczne szkolenia.
Stale podnosi swoje kwalifikacje z różnych dziedzin fizjoterapii i masażu.
Poza pracą w gabinecie zajmuje się od 5 lat prowadzeniem wykładów w Akademii Sztuki Masażu Menos o tematyce związanej z masażami klasycznymi, relaksacyjnymi czy orientalnymi. Jego pasją jest sport, fotografia oraz taniec.


DSC00465

Jola Kotulak
Doradca klienta

Lubię: podróże małe i duże, wędrówki po Tatrach, długie spacery, jazdę na rolkach. Lubię zarażać ludzi uśmiechem i dobrym humorem, pracę w You Can w zgranym zespole ludzi, którzy mają dużo pasji i pozytywnej energii.
Jaka jestem: spontaniczna, optymistycznie nastawiona do życia.
Czym się zajmuje: studiuję geografię, wolny czas spędzam z moim chłopakiem albo przyjaciółmi.