Trening personalny Krok po kroku

Październik 12, 2016
Pierwsza konsultacja
To niezobowiązujące spotkanie, które pozwoli ci zaznajomić się z naszym studiem. Podczas pierwszej konsultacji trener personalny zapyta o Twoje cele treningowe, dotychczasową aktywność fizyczną, stan zdrowia i nawyki żywieniowe. Będziesz mogła także wziąć udział w treningu próbnym, który sprawdzi Twoje możliwości ruchowe. Na podstawie zebranych informacji trener personalny zaproponuje dopasowany do Ciebie plan działania i wspólnie ustalicie jak będzie wyglądała Wasza dalsza współpraca.

Trening personalny
To zindywidualizowane, dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości ćwiczenia pod okiem trenera personalnego. Dzięki temu, że nasz zespół tworzą osoby specjalizujące się w różnych dziedzinach jesteśmy w stanie dopasować do Twoich potrzeb trenera personalnego o odpowiednim profilu.
Trening personalny z nami to nie tylko ćwiczenia podnoszące siłę czy rzeźbiące ciało. Zajmiemy się również nadmiernie napiętymi mięśniami powodującymi ból i dyskomfort, włączymy do Twojego treningu elementy mobility które pozwolą na zwiększenie zakresów ruchów i przełożą się na efektywność ćwiczeń.

Doradztwo żywieniowe
Dobrze wiemy, że kluczem do sukcesu oprócz dobrze skonstruowanego planu treningowego jest indywidualnie dobrana dieta. Decydując się na współpracę z nami dostaniesz od nas plan żywieniowy uwzględniający Twoje preferencje, styl życia/ pracy oraz możliwości czasowe i umiejętności kulinarne.
Jeżeli Twój stan zdrowia wymaga specjalistycznego podejścia skonsultujemy Twoje propozycje żywieniowe oraz aktywność z Dietetykiem Klinicznym, który z nami współpracuje.

Konsultacja z fizjoterapeutą
Masz problemy ruchowe przez które boisz się podjąć aktywność fizyczną? Powiedz nam o nich podczas pierwszej konsultacji, a my skonsultujemy Cię z fizjoterapeutą, który przekaże naszemu trenerowi personalnemu zalecenia oraz ewentualne przeciwwskazania do treningu personalnego.

Motywacja
Próbowałaś wielokrotnie, ale po kilku dniach traciłaś zapał i chęci? Jesteśmy po to abyś nigdy nie wątpiła w swoje możliwości. Z nami osiągniesz swoje cele.

Zapisz się na bezpłatną konsultację

Imię i nazwisko
Telefon
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu realizacji zgłoszenia.