Trenerzy

Sierpień 29, 2016

Poznaj naszych trenerów

Karolina Jarosz
Trener personalny, instruktor kulturystyki, doradca żywieniowy, właściciel i pomysłodawca YouCan Studio

Moje motto: Żyj tak aby innym było z Tobą dobrze

Jestem kobietą, która widzi ogromny potencjał w kobietach oraz pozytywny wpływ aktywności fizycznej na wszelkie aspekty naszego życia. Na co dzień pracuję jako Trener Personalny i pomagam kobietom poczuć się lepiej ze sobą.Sama walczyłam ze zbędnymi kilogramami, więc wiem jak się czujesz gdy Twoja sylwetka i kondycja nie są zadowalające. Niesamowite jest to jak kobiety rozkwitają pod wpływem aktywności fizycznej i właściwego żywienia, dlatego też postanowiłam otworzyć studio tylko dla kobiet, w którym każda z nas będzie czuła się dobrze.

Współpracuję przede wszystkim z kobietami, które chcą zmienić swoją sylwetkę, ale również pomagam im być sprawniejszymi na co dzień. Moje Podopieczne codziennie robią rzeczy, które wydają im się niemożliwe do wykonania. Z każdym treningiem są silniejsze zarówno fizycznie, jak i psychicznie – promienieją i są pewniejsze siebie. Codziennie zaskakują mnie kiedy pełne energii, czasami mimo gorszych dni i nawału codziennych spraw zjawiają się na treningach, by zrobić coś dobrego dla siebie.

Aktywność w naszym studiu to nie tylko ćwiczenia, odpowiednio dobrana dieta, ale przede wszystkim relacje między nami – kobietami. Dziewczyny poznają się między treningami, wspierają, motywują, co mnie jako trenera mobilizuje do dalszych działań i rozwijania studia.

W swojej edukacji trenerskiej skupiam się na wpływie żywienia i treningu na kobiecy organizm. Ciągle jestem pod wrażeniem jak jesteśmy skomplikowane.


Sonia Ciastoń

Trener personalny, instruktor kulturystyki, instruktor Pilates oraz doradca żywieniowy
Moje motto: Your only limit is You

Aktywność fizyczna jest dla mnie ważna, ponieważ kształtuje nie tylko sylwetkę ale przede wszystkim charakter i sposób patrzenia na świat. Pozwala dostrzegać wyzwania i możliwości tam gdzie inni widzą jedynie przeszkody i ograniczenia. Regularnie podnoszę swoje kwalifikacje podczas licznych szkoleń i konwencji fitness, a wiedza i doświadczenie z różnych dziedzin pozwalają mi na układanie kompleksowych planów treningowych opartych zarówno na ćwiczeniach mentalnych i siłowych.


Kasia Krauzowicz
Trener personalny, instruktor fitness, doradca żywieniowy

Moje motto: Za kilka miesięcy podziękujesz sobie, że zaczęłaś właśnie dziś

Na co dzień pomagam kobietom, których celem jest zrzucenie zbędnych kilogramów i ujędrnienie ciała. Wspólnie pracujemy nad zmianą nawyków żywieniowych oraz wprowadzeniem zdrowego i aktywnego trybu życia, który pomaga im osiągnąć wymarzony cel i dodaje mnóstwo pozytywnej energii!

Współpracuję nie tylko z osobami, które dopiero rozpoczynają swoją walkę o piękną sylwetkę, ale także z kobietami, które przez lata usiłowały to osiągnąć bez większych rezultatów. Sama przez to przechodziłam, więc wiem, ile trudności można napotkać na drodze do sukcesu. Każda z nas jest inna, dlatego każda z moich podopiecznych ma indywidualnie dostosowany plan żywieniowy i treningowy. Nic nie cieszy mnie tak, jak kolejne granice przekroczone przez moje cudowne podopieczne i ich sukcesy.


Sylwia Ryś
Trener personalny, instruktor siłowni, doradca żywieniowy

Moje motto: Impossible is nothing

Swoją przygodę ze sportem zaczęłam od zajęć fitness, stopniowo przekonując się do treningu siłowego. Tak złapałam bakcyla i rozpoczęłam przygodę ze sportem oraz pracę nad własną sylwetką, a swoją pasję chcę wykorzystać, aby pomagać innym.

W swojej pracy skupiam się nad tym, by moi podopieczni z treningu na trening przełamywali swoje słabości i byli dumni z tego, co osiągają. Kładę nacisk na zmianę nawyków żywieniowych, a także świadome wybory na co dzień, bo wiem, że nawet niewielkie zmiany przynoszą pozytywny efekt dla zdrowia.


Artur Zgud
Trener personalny, instruktor kulturystyki, doradca żywieniowy

Moje motto: Powiedz sobie za rok, że było warto

Na co dzień pomagam osobom, które chcą zmienić swoją sylwetkę, a także sportowcom pragnącym dobrać optymalny plan żywieniowy i treningowy do swojej dyscypliny sportu. Pasjonuje się dietetyką kliniczną oraz medycyną alternatywną.

Nieustannie zbieram doświadczenia i poszerzam swoją wiedzę. Zawsze skupiam się na odszukaniu przyczyn zmian w organizmie oraz wpływu odżywiania na wyniki sportowe i stan zdrowia.